Books

Kroonid konsult OÜ ja Excellent Business Solutions Eesti AS on pikaajalised partnerid HansaWorld majandustarkvara müügil ja kasutajatoel.

HansaWorld on maailmas üks enimlevinud majandustarkvaradest, mida kasutavad väikesed ja keskmise suurusega ettevõtted enam kui 110 riigis. Tegu on Rootsis välja töötatud ja pidevas arengus oleva tarkvaraga, mida on pärjatud mitmete innovatsiooni- ja IT-auhindadega üle maailma. Enam kui 20 000 Eesti ettevõtet on usaldanud tähtsa osa oma igapäevasest tegevusest Excellent Business Solutions Eesti AS hoolde, kes vastutab selle eest, et ettevõtete raamatupidamine, palgaarvestus, logistika, kliendihaldus, ärianalüüs ja müük toimiks laitmatult. Excellent on suurima kasutajate arvuga majandustarkvara pakkuja Eestis, tegutsedes siin aastast 2002.

Standard Books on väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele mõeldud ärihaldustarkvara. Tarkvara on eesti keelne ja pidevas arenduses, et vastata kohalikele vajadustele, nii seadusandlusest, kui ka tehnoloogia arengust tulenevatele kaasaaegsetele nõuetele. Nii on näiteks võimalik SEPA maksefailide koostamine, käibemaksudeklaratsiooni KMD INF lisa 1 - üle 1000€ tehingute aruanne kui ka ekspordiliides Maksuameti jaoks, samuti on StandardBooks valmis e-arvete edastamiseks ja vastuvõtmiseks.

Tarkvara hind

Hind kujuneb vastavalt kasutajate vajadustele.

Standard Books Light (39 €+km) sisaldab kõike majandusarvestuseks esmatarvilikku võimaldades registreerida ostu ja müügitehinguid, jälgida klientide võlgnevusi ning enda võlgnevusi tarnijatele. Kõikidest sisestatud toimingutest tehakse automaatselt finantsarvestuskanne pearaamatusse. Paketi raames on võimaldatud raamatupidamise korraldamine 1-le ettevõttele ja 1-le kasutajale. Tänu serverimajutusele ehk pilvele on teil on alati ligipääs oma andmebaasile ning teie aruanded on kiiremad kui varem. Varukoopiad tehakse automaatselt ja igal ööl. Te ei pea muretsema kõvaketta täitumise või riistvara vananemise pärast. Hind sisaldab telefonituge tööpäeviti kl 9-17.

Standard Books (129€+km) Sisaldab raamatupidamise korraldamise võimalust kuni 200-le ettevõttele ja 2-le kasutajale ning üle 20 mooduli sh. Müügihalduse moodul- sisaldab endas erinevaid müüki toetavaid registreid nagu müügitellimused, pakkumised, kliendikirjad ja hinnad; Logistika moodul- võimaldab saada lihtsa ülevaate laoseisust ja ostutellimustest; Kliendihalduse ehk CRM moodul-  võimaldab lihtsalt välja saata kliendikirju, jälgida klientide ostuharjumusi, aga talletada ka kogu kliendiga seotud suhtluse. CRM moodul sisaldab ka kalendrit ja TELEMA liidest (4 dokumendi süsteem). Lisaks Korteriühistu, Kinnisvara moodul , Põhivarad , Kulutused , Lepingud , Komplekteerimine. Võimalik on arvete, saldokinnituste saatmine meilile otse programmist ning e-arvete operaatori lepingu korral ka automaatne e-arvete saatmine. Lisada saab tarkvara kasutajakohti (50€+km/koht) , Palga mooduli (50€+km) ja API GET võimaluse (50€+km).

Täpselt vajadustele vastava paketi hinna kohta esitage oma soov. Vajadusel võtame Teiega ühendust ja väljastame hinnapakkumise, mille sobivuse korral sõlmitakse leping.

Tarkvara kasutamisega seotud teenused ja hinnad:

Majandustarkvara juurutamise, koolituse ja konsultatsiooniteenused: Programmi installeerimine, seadistamine, blankettide muutmine jne.

* Konsultatsiooni tunnihind Kroonid konsult püsiklientidele , on 69 Eurot+käibemaks 20%. Väljaspool Tartut lisandub tasu transpordi eest.

* Mittelepingulistele klientidele on konsultatsiooni tunnihinne 79 Eurot+käibemaks 20%.

 Tasustamist rakendatakse ka konsultatsioonidele, mis toimuvad interneti vahendusel.

 

 

Kontakt

Kroonid konsult OÜ
Riia 142 5.korrus, Tartu
info[at]kroonid.ee
+372 5331 1059